Rescue| Záchranari| Air rescue| Crash rescue| Dive rescue| Dog rescue| Fire rescue| Mountain rescue| Road rescue 
Cave Rescue| Mine Rescue| SAR| Emergency
Hľadaj|Index|E-mail|Príhovor|Charakteristika|Partneri|Redakcia| Hľadáme kolegov|Registrácia/editácia
TEMPUS GROUP
Profesionálne e-business riešenia
 
 
 
 
© 2000 - 2011, RTS
A. Bernoláka 436
013 03 Varín
Slovakia
GSM: 00421/905 569 257

KTO ČÍTA RESCUE.sk, TEN JE PRIPRAVENÝ, NEVÁHAJ A PRIDAJ SA MEDZI NÁS !


Ohlasy našich čitateľov na rescue.sk
 
1.
Máte podľa mňa peknú a hlavne veľmi užitočnú stránku.
Upútal ma hlavne článok o búrke, dozvedel som sa zaujímavé a hlavne NOVÉ veci. Zažil som totiž dvakrát búrku v horách (cca. 1000-1500 mnm), a teda strach som mal poriadny.
 
Tomáš Haviar
 
2.
Môj názor na rescue.sk je veľmi kladný. Obsahuje veľa potrebných informácií a nasmerujú človeka, ktorý sa zaujímá o konkrétnu problematiku. V opačnom prípade sú k dispozícii e-mailové adresy pre prípadné ďaľšie informácie. Myslím si, že človek, ktorý otvorí takúto stránku bude nadmieru spokojný.
 
S pozdravom Hanicová Iva
 
3.
Myslím si, že rescue.sk je v mnohých smeroch pozoruhodný web a som rád, že sa niekto odhodlal otvoriť oči a napísať množstvo pre väčšinu ľudí prepotrebných informácií.
Môj názor na poskytovanie informácii formou web-u rescue.sk je pozitívny. Je to dobré a hlavne nech ľudia berú tieto informácie úplne vážne. A možno im to niekedy zachráni život, alebo minimálne zníži riziko.
 
Norbert Kubányi, Dobšiná
 
4.
Vážený RESCUE TEAM,
 
Vaša stránka ma naozaj potešila a myslím, že takýchto stránok by mohlo byť aj viacej, prípadne aspoň táto by mohla byť známejšia. Je tu veľa užitočných rád.
Naozaj by ju mal navstíviť každý, kto má možnosť si sadnúť k internetu.
 
O Vašej stránke som už dal vedieť zopár svojim kamarátom...
 
Peter Dolinský
 
5.
Website rescue.sk som uvidel na stránke specnaz.cz. Veľmi sa mi páčilo a teším sa, že už aj tu na Slovensku máme stránku pre záujemcov o túto tému. Som členom DPZ ROHOVCE. Máme tu celkom dobrý mladý team dobrovoľných požiarníkov, aj celkom slušné vybavenie. Párkrát sme už zasahovali pri požiari, a tiež sme dávali zabezpečenie pri pálení odpadového dreva. Každý rok máme školenie a pravidelne kontrolujeme techniku. Samozrejme budeme propagovat Vašu stránku rescue.sk a budeme z nej využívať materiály.
 
Dovidenia, Tomáš Czere
 
6.
Přeji dobrého dne,
dobré, moc dobré, raději neříkám vynikající, hlavně ohledně kapitol první pomoci. Rozsáhle, podrobně a zdarma. Logická zásada, že informace o ochraně zdraví a života či záchrany zdraví a života jiných by měly být dostupné a ne za peníze.
 
LF, Česká republika
 
7.
Vaša stránka je super. Veľa som sa vďaka nej dozvedel. Napr. ako sa ubrániť pred útokom psa. Aj keď som takú skúsenosť nemal a verím, že ani nebudem mať.
Ešte raz vrelá vďaka, veľmi si to cením.
 
Tomáš z Prešova, študent na Žilinskej Univerzite
 
8.
Inak velmi dobrá a poučná stránka.
 
Martin
 
9.
Čítal som nejaké články na www.rescue.sk. Som rád, že niečo také existuje, akurát je asi problém, že ľudia sa o takéto veci nezaujímajú. Skrátka si myslia, že sa im nič nemôze stať.
 
Jozef
 
10.
Stránky Rescue.sk navštěvuji velmi rád, nikde jinde nejsou informace tohoto typu uceleny, tak jako zde. Je hrozně dobré a užitečné vědět, co udělat, když se něco stane a ještě lepší tyto informace lidem zdarma nabízet. Vaši stránku svým kamaradům určitě doporučím. Mejte se fajn.
 
Kurzweil, Česká republika
 
11.
03.06.2002
O rescue.sk.....čo napísať, ohlasy čitateľov tam narastajú, a každý má velikánsky kus pravdy. Pravda je, že pred týždňom som ešte ani netušil, že nejaká stránka s takým množstvom ucelených, vyčeprávajúcich a hlavne v istej chvíli život zachraňujúcich informácií vôbec existuje. A to je obrovský problém. Ľudia tieto veci nevedia, a ked príde chvíľka v živote, že ich potrebujú, nevedia, kam sa obrátiť. Preto myslím, že je veľmi dôležité mať wap verziu stránky rescue.sk. Čital som, že sa pripravuje, a to bude ďalši veľký pokrok, pretože mobil je oveľa dostupnejší, a preto tieto informácie budú oveľa bližšie širokej mase ľudí.
Ja si v poslednom čase denno denne čítam rescue.sk, a s hrôzou zisťujem, že pri istých situáciach by som ešte nedávno vôbec nevedel ako sa zachovať, ako pomôcť. Myslím si, že onedlho už nebudem musiet váhať ani chvíľku a na všetko budem pripravený. A o to predsa hlavne ide.
Myslím si, že keď sa v súvislosti s touto stránkou zachráni čo len jeden jediný ľudský život, a o tom vôbec nepochybujem, tak partia okolo Teba, Samo, dokázala niečo obrovské. Držím Vám palce.
 
16.10.2002
Servus Samo,
Vďaka Tvojej stránke rescue.sk som sa dal v júni do partie Kynologickej záchrannej služby v Trnave. Je to tam perfektné. Partia je skvelá, cvičák tiež, vyrážame trénovať do terénu a veľmi sa teším na koniec októbra, kedy sa v Prievidzi stretneme aj so Žilinčanmi, lebo tých ešte nepoznám.
Za všetko vďačím Tebe, lebo ty si bol pre mňa človek prvého kontaktu, keď som len dúfal, že sa raz stanem členom kynologického rescue teamu. Keby nebolo Teba a webu rescue.sk, asi by sa mi to nikdy nepodarilo.
Samo, ďakujem Ti za všetko a zdravím Ťa!
 
Miroslav Svrček
 
12.
Celkove jsem se ruznym nebezpecim zacal zabyvat celkem nedavno, protoze se mi zatim diky Bohu nikdy nic nestalo. A asi i tim, jak byl clovek mladsi, me ani nenapadlo, co se vsechno muze stat a jak muze byt nebezpecne jezdit do hor bez alespon zakladu prvni pomoci (obzvlaste v zemi jako je Cerna Hora, kde se pomoci clovek moc nedovola). Prave na rescue.sk je opravdu rada strasne praktickych clanku nejen pro outdooraky, ale i pro bezny zivot, kde se take muze leccost stat. Koneckoncu i takove veci, ktere clovek asi nepouzije (jako vyskakovani z vlaku) jsou zajimave a navic, kdo vi...
 
s pozdravem Matyas Zrno, Praha
 
13.
Moc diky za zkusenosti s medvedama. Minuly tyden jsem stravil na Male a Velke Fatre, medvedi tam behaj, jak u nas, v Cechach, zajici po poli :-). Po mem prvnim setkani v zivote s medvedem u Hadvigy, byl 20 metru od cesty, cervene znacky, nevsiml si me, jsem vzpominal, co vse jsem o medvedech kdy cetl a jak se chovat.
 
Jirka Choteborsky, Praha
 
14.
Velmi dobrá stránka. Veľká vďaka.
So želaním všetkého dobrého,
 
Martin P.
 
15.
Stránka rescue.sk je unikátna, veľmi dobre obsahovo zvládnutá...KLOBÚK DOLE...skutočne šikovne realizovaný web...
 
Ing. Martin T.
 
16.
Zdravím vás!
 
Mám internet k dispozícii denne, ale až keď som náhodou natrafil na vašu stránku, tak som sa začítal. Čo sa mi nepodarilo už hádam rok. Až keď som čítal jednotlivé články napadlo ma, čo všetko sa môže stať a mne sa ešte našťastie nestalo. Jednoducho je dobré, že vždy sa nájde zopár ľudí, čo robia správne veci a vy ste sa stali jednými z nich. Budem sa sem aj naďalej vracať a rád sa zas dozviem niečo nové. A hlavne rozhlásim túto adresu kde sa len dá. Prajem vám, aby vám napadlo ešte kopec takýchto správnych vecí a neopustalo vás štastie. Vďaka za super čas strávený na inete.
 
Braňo K.
 
17.
ahoj
sú to super stránky,
presne niečo také som potreboval...
držím vám palce...
 
Flym
 
18.
Vase stranky mne prijemne prekvapili mnozstim informaci a kvalitou zpracovani.
 
Radim Vlach, Česká republika
 
19.
Zkuste se podívat taky na perfektní stránky WWW.RESCUE.SK
 
Kdyz je neco dobre tak si to chvalu jenom zaslouzi...
A na Vasich strankach je videt ze jsou delane se zaujetim.
 
Preji celemu Teamu Rescue aby sve znalosti a zkusenosti musel pouzivat co nejmene...
 
Karel Syka, instruktor horolezectvi CHS, Česká republika
 
20.
Stránku rescue.sk čítam vždy, keď mám trochu voľna. Je tam kopec dobrých a zaujímavých vecí. Myšlienka RESCUE TEAM SLOVAKIA je geniálna a povedal by som i potrebná.
 
Peter
 
21.
Super web. Veľa zaujímavých informácií. Držím Vám palce.
 
S pozdravom D.
 
22.
Čau Samo
Kazdý deň pozerám rescue.sk. Je velmi dobré, že sa nejaká organizácia zaoberá touto problematikou. Nemálo problémov sa vyrieši už len radou alebo pripomienkou ktorú uverejníte. Želám vám velmi veľa úspechov vo vašej práci.
Odporúčam každému…
 
Rado K.
 
23.
Čítal som aj vaše články o obrane pred psom. Aj mňa naháňal pitbul. Pred dvoma týždňami stál môj bratranec pri plote, za ktorým bol rotvajler. Pes sa rozbehol a pomedzi dosky prestrčil papuľu. Zahryzol sa mu do krku. Keď som ho bol pozrieť, mal na krku límec z obväzov, operovali ho celú noc, celú tvár, aj keď je skôr kosť a koža mal neobvykle opuchnutú.
Taktiež pred pár mesiacmi prešiel môjmu strýkovi nohy vlak, amputovalo mu polovice chodidiel, nohy mu vytrhlo z panvových kĺbov a naštiepilo mu chrbticu.
Keď som počúval, ako mi vraví o tom, ako mu musia každý deň strhávať chrasty na chodidlách aby sa mu nezahojili pretože mu budú robiť plastiku, a po zahojení by mu museli rezať do zahojeného, vtedy som pochopil, prečo sú tu tieto stránky. Som veľmi rád, že niečo takéto existuje aj na Slovensku.
 
Veľa úspechov vo Vašej činnosti želá Antek
 
24.
Prajem pekný deň!
Ja som len obyčajný študent, ktorý absolútne náhodou natrafil na vašu stránku a prešiel som si len pár článkov, ale musím povedať, že je doslova GENIÁLNA!
Sú tam naozaj informácie, ktoré okrem toho, že sú aj zaujímavé, v niektorých situáciach sú strašne potrebné. Mne takýto širší okruh riešenia núdzových situácií naozaj chýbal. Ak človek raz niečo prečíta, a potom sa mu to stane...problém, ako ho riešiť je v podstate odstránený.
 
Už som si prečítal asi tak 90% z Vašej stránky...
 
Tí, ktorí vyrábate túto stránku, majte sa pekne a prajem veľa čitateľov!
 
S pozdravom Ľudo
 
25.
Ahoj,
zaujala ma Vaša stránka www.rescue.sk a vidí sa mi to ako dobrý nápad.
 
Ešte raz chcem povedať "Ďakujem", za vašu dobrú stránku a robotu ktorú robíte pre nás obyčajných ľudí...
 
P.S.: Aj prečítanie vašej stránky sa podielalo na tom, že som sa dnes ráno stal darcom krvi ;-).
 
Peter
 
26.
Viem, že sa opakujem po ostatných, ale nedá mi nenapísať, že www.rescue.sk je jedna z najužitočnejších stránok, aké som na internete videl. Vďaka za ne.
 
Karol T., New Zealand
 
27.
Dovoľte mi vyjadriť Vám uznanie na Vašu internetovú stránku rescue.sk. Je skvelá! Pútavého a poučného čítania je tam neskutočne veľa (neuveriteľné - také množstvo poučných informacií na jednom mieste).
 
Katka
 
28.
Dobrý den,
 
navštívila som stránky Rescue.sk a chcem Vám odovzdať pochvalu za takéto stránky, pretože sú výborné, získané informácie pomôžu konať rozvážne v krízových situáciach, môžu dopomôcť k záchrane ľudského života a nikdy nemôžeme vedieť, kedy sa niečo prihodí. Takže prajem veľa úspechov a času do budúcnosti !
 
S pozdravom Andrea F.
 
29.
Prečo vlastne píšem...o Vašej stránke som sa dozvedel od mojej kamarátky Katky, ktorá je tiež RESCUE POZITÍVna. Veľmi oceňujem Vašu snahu takýmto spôsobom minimálne pomôcť ľuďom dostať sa ku informáciam, ktoré v konečnom dôsledku môžu niekomu zachrániť život.
Chcel by som Vám tak isto pomôcť, kedže moju profesnú budúcnosť by som chcel spojiť so Záchrannou Službou a prácou podľa mňa veľmi prospešnou...
 
Ak by ste mali chuť a záujem o spoluprácu, bol by som tomu absolútne naklonený, minimálne Vám už teraz môžem zaručiť, že v rámci mojich možností a postavenia budem propagovať Vašu skvelú webovskú stránku www.rescue.sk.
 
S pozdravom Ighi
 
30.
Čo sa týka stránky www.rescue.sk je perfektná. Páči sa mi že informácie sú ucelené a najmä praktické. Pačila sa aj mojim známim zo zahraničia.
Prajem Vám veľa ďalších úspechov.
 
Eva
 
31.
Dlhšiu dobu sa zaujímam o metódy pomoci/záchrany a surviving a tiež zdielam názor, že !!každý!! by mal vedieť v prípade potreby poskytnúť kvalitnú predlekársku prvú pomoc.
Ani neviem prečo, ale doteraz som hľadal informácie o týchto oblastiach skôr na zahraničných stránkach netušiac, že existuje takýto kvalitný portál na slovensku.
Týmto chcem poďakovať všetkým, ktorý sa pričinili o tento vynikajúci web.
 
Ďakujem za možnosť užitočne stráviť čas na Internete.
 
S pozdravom Maroš
 
32.
Vazeni tvorcovia zachranarskeho portalu RESCUE.SK
 
V prvom rade Vam chcem vyjadrit svoj obdiv za to co robite pre to aby sa zachranarstvo rozsirilo po celom Slovensku. Ja sam som clenom Dobrovolneho hasicskeho zboru v jednej malej dedinke na vychodnom Slovensku. Uz niekolko krat som sa ocitol v situacii ked trebalo poskytnut prvu pomoc a nemal ju kto poskytnut. O Vasom portali som sa dozvedel pomerne nedavno az pocas vojny v Iraku. Bol som zvedavy na Vasu pracu a tak som sa mrkol na internet. Bol som velmi prijemne prekvapeny tym co som tu nasiel. Je tu naozaj vsetko co ma zaujima a o com som chcel vediet podrobnosti. Nestihol som si ho este kompletne prestudovat ale aj z toho co som uz cital je zrejme do akej obrovskej a narocnej prace ste sa pustili. Velmi rad by som sa k Vam pridal a tak pomohol dobrej veci. Bol by som velmi rad keby ste mi poskytli viac informacii o tom ako by sa dala poskytnut pomoc napr. pri hladani dalsich ochotnych ludi. Na zaver Vam chcem podakovat za Vasu pracu v oblasti zachranarstva a prajem Vam este vela uspechov v dalsej praci.
 
S vdakou Vlado
 
33.
I. Vase stranky jsou fakt dobre info. Myslim, ze u nas neco takoveho jeste chybi. Preji hodne stesti a spoustu povedenych zachrannych akci.
 
II. Ja totis rikam, ze tyto stranky jsou perfektni forma komunikace s lidmi. Opravdu se mi moc libi a verim, ze to co prezentujete a v jakem rozsahu to je, tak to musi byt opravdu hodne prace. Kazdopadne se to nevyrovna tomu co delate v terenu. A takove stranky lidem alespon priblizi vasi praci a stanou se snad zodpovednejsi. DOUFAM.
 
Preji co nejvice pohody a profesionalu do vasich rad.
 
Jaromir, Praha
 
34.
Dobrá stránka !!!!!
 
Jožo z Čadce, profesionálny záchranár
 
35.
Milý Rescue Team Slovakia,
 
úvodom Vám chcem hneď povedať, že Vašu prácu obdivujem. Vaša webová stránka je veľmi precízne a zaujímavo vypracovaná.
 
S pozdravom Andrea, 18.11.2003 Viedeň
 
36.
Máte fajn stránku, páči sa mi. Držím palce, aby vyšli všetky plány.
 
Ahoj Maťa
 
37.
Náhodov som sa dostal k vašej stránke www.rescue.sk. Veľmi som privítal túto stránku. Volám sa Peter a už 12 rokov pracujem ako hasič záchranár špecialista na has. stanici. Som absolventom zdravotníckej školy v odbore zdravotnícky záchranár v Banskej Bystrici. Vaša strénka ma zaujala. Je dobre spracovaná a sú tam komplexne spracované postupy pri poskytovaní prvej pomoci a postupy pri rôznych živelných pohromách a hromadných nešťastiach. Výtam aj vytváranie záchrannych tímov a rád v tejto oblasti pomôžem.
 
Peter, profesionálny záchranár
 
38.
Zdravím Vás!
Chcel by som pochváliť vašu stránku, ktorá je výborná a hlavne potrebná. Som prekvapený, že som sa o nej dozvedel až teraz, aj keď sa o túto tématiku zaujímam dlhodobo.
 
Martin
 
39.
Svojím mailom som chcel vyjadriť úctu k tak peknej stránke, ktorá určite bude prínosom pre všetkých občanov. Veľmi sa mi páči stať o zdravotnej príprave. Držím palce a tu je mnou poslaný mail:
 
Páni, klobúk dole! Som skutočne rád, že som niečo tak užitočné, ako je Vaša stránka objavil. Vašu adresu doporučím návštevníkom našej stránky Dobrovoľných hasičov okresu Prešov www.blog.lide.cz/dpopresov a upozorním na ňu aj na stránke Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR www.dposr.sk .
Články, ktoré som si pozrel, sú skutočne prínosom k zlepšovaniu vedomostí ľudí pri záchrane života a majetku. Ďakujem.
 
Peter Cápay, Predseda OV DPO Prešov
 
40.
Fantastická stránka, blahoželám. Toto je jedna z mála stránok, na ktorých sa človek musí pozabudnúť.
Ďakujem tvorcom a autorom, že si našli čas a niečo také potrebné sprístupnili. Hoci by som si priala, keby nikto z nás nebol nikdy nútený tieto informácie použiť.
Veľa zdravia.
 
Katarína Kotešová, Trenč. Teplice
 
41.
Stránka je super a pomáha ľuďom.
 
Ing. Martin Dunajský
 
42.
Ahoj!
Stránky rescue.sk su úplne super. Ja sa chcem ale poďakovať nielen za skvelé stránky ale hlavne skvelému človeku, ktorý za ich zrealizovaním stojí a povedať, že som hrdá na to, že pochádza z Varína...
Držím palce v ďalšej práci a prajem veľa, veľa nových čitateľov..
 
Lucia M.
 
 
hore
 
 
 


TRIČKÁ
RESCUE TEAM
SLOVAKIA
a
MLADÝ ZÁCHRANÁR
do každej
rodiny!


Ďakujeme!

RESCUE TEAM SLOVAKIA

ATE - LETECKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Špecializovaná predajňa zameraná na horolezectvo, turistiku a telemarkové lyžovanie

Profesionálne svietidlá a transportné boxy.

Stavebná činnosť, výroba a dodávka betónových zmesí, doprava a mechanizácia

Iný o nás

Naši sponzori

Hľadáme sponzorov